نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس

نرم افزار حسابداری فروشگاه، هایپر،مغازه

امروزه نرم افزار حسابداری به عنوان یک ضرورت حیاتی برای هر فروشگاه و مغازه حتی قبل از افتتاح مطرح می باشد. هر فروشگاه علاوه بر ثبت فروش و صدور فاکتور برای مشتری، می بایست آمار دقیقی از موجودی کالاها، لیست دقیقی از حساب بدهکاران و بستانکاران داشته باشد. همچنین مدیر فروشگاه می بایست بتواند تمام اسناد مالی فروشگاه از جمله سند دریافت و پرداخت، ثبت سند هزینه، سند حقوق کارمندان را ثبت نماید. همچنین نرم افزار حسابداری می بایست گزارشات کامل و جامعی را از تمام قسمت های نرم افزار حسابداری فروشگاه ارائه نماید. اما سخن مهم تر اینجاست که تقریبا اکثر نرم افزارهای حسابداری به نحوی این امکانات را در اختیار کاربر قرار می دهند. اما همواره این سوال مطرح است که بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی کدام است؟

همچنین نرم افزار حسابداری مکسوس دارای کیت های نرم افزار نیز می باشد. جهت آشنایی و فعال سازی این کیت ها می توانید اینجا کلیک کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

تقریبا هر کاربری به دنبال خرید بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی است. آیا اصلا می توان گفت بهترین نرم افزار حسابداری چیست؟ آیا واقعاً می توان گفت بهترین نرم افزار حسابداری کدام است؟ پاسخ به این سوال با رعایت انصاف بسیار دشوار است و شاید اکثر شرکت های تولید کننده ادعا دارند که تولید کننده بهترین نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی هستند. مکسوس ادعا نمی کند که بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی است، اما به واقع یکی از بهترین نرم افزار های حسابداری فروشگاهی می باشد.

اگر بخواهیم معرفی بهترین نرم افزار را انجام دهیم، بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی نرم افزاری است که مولفه های مهم کیفیت، امنیت و پشتیبانی قدرتمند را به همراه داشته باشد. در مکسوس همواره بر آن بوده ایم که کیفیت بالایی از لحاظ مولفه های ذکر شده را در اختیار کاربر قرار دهیم. در صورتی که به تازگی با مکسوس آشنا شده اید، حتما به دنبال پاسخ این سوال هستید که چرا مکسوس بخرم؟ در ادامه به معرفی ویژگی های مفید و ارزشمند مکسوس می پردازیم.

ورود آسان و مدرن اطلاعات کالاها

تعریف تکی، یکجا از اکسل، دسته ای بر اساس سایز و رنگ کالاها

ورود کالاها یکی از مهم ترین بخش های یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی است. در صورتی که ورود کالاها دشوار باشد، برای همیشه با یک مشکل اساسی روبرو خواهید بود. ورود کالاها در مکسوس بسیار ساده، سریع و متنوع است. تعریف اطلاعات تک تک کالاها از داخل نرم افزار ساده ترین روش برای تعریف کالاها است. اما در صورتی که تعداد کالاها زیاد باشد، تعریف تک تک کالاها به پروسه ای زمان بر تبدیل خواهد شد.

کیت نرم افزاری ایمپورتر جهت تعریف یکباره کالاها از اکسل طراحی شده است. همچنین برای مشاغل و صنف هایی که نیاز به تعریف کالاها بر اساس سایز و رنگ دارند، امکان تعریف دسته ای کالا بر اساس سایز و رنگ طراحی شده است. در روش ورود کالاها به صورت جدولی مشتکل از رنگ ها به عنوان ستون و سایزها به عنوان سطرها، کالاها به راحتی و به شکل دسته ای تعریف می شوند.

کیت فروش سریع

کیت فروش سریع: فروش با نهایت سرعت و دقت

پرکاربردترین بخش نرم افزار حسابداری فروشگاه، فاکتور فروش است. سرعت به عنوان مهم ترین مولفه صدور فاکتور فروش مطرح می باشد. نهایت سازگاری با فروش مبتنی بر بارکد، جستجوی سریع کالاها، امکان ثبت انواع تخفیفات درصدی و ریالی، تخفیفات خاص هر مشتری، تخفیفات پله ای فروش، محیطی جذاب و پر از امکانات برای فروش سریع فراهم آورده است.علاوه بر این امکانات کلیدی، امکاناتی بسیار کاربردی و خاص نظیر محاسبه گر باقینانده پول مشتری، مشاهده سابقه خرید و فروش کالا، مشاهده کالایی که به سطح سفارش می رسد نیز به کاربر در صدور سریع و دقیق فاکتور فروش بدون کمترین نیازمندی به تایپ را فراهم آورده است.

پشتیبانی نرم افزار حسابداری فروشگاهی

پشتیبانی نرم افزار حسابداری فروشگاهی

احتمالاً شما هم به فکر دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان برای کامپیوتر هستید. پیش از هر توضیح دیگری می بایست شناخت صحیحی از نرم افزار حسابداری خوب و شرکت های تولید کننده نرم افزار حسابداری داشته باشیم. نرم افزار حسابداری فاقد پشتیبانی مناسب، بزرگترین لطمه را به کسب و کار شما وارد خواهد کرد. تا آنجایی که قطعا نداشتن نرم افزار حسابداری فروشگاهی دارای پشتیبانی ضعیف بسیار بهتر از داشتن آن است.

حالتی را در نظر بگیرید که تمام اطلاعات خود را در نرم افزار وارد کرده اید و تمام اتکای شما به لحاظ موجودی کالاها، حساب های بدهکاران و بستانکاران روی نرم افزار حسابداری باشد. حال در صورتی که کوچکترین اتفاقی برای نرم افزار شما بیافتد، ضربه جبران ناپذیری به کسب و کار شما وارد خواهد شد. در حالی که اگر نرم افزاری را به صورت قانونی خریداری کرده باشید و شرکت فروشنده پشتیبانی آن را انجام دهد، به احتمال زیاد به اطلاعات از دسته رفته خود دست خواهید یافت.

ماهیت شرکت های نرم افزاری به گونه ای است که پشتیبانی لازمه ادامه حیات آن ها خواهد بود. اما نحوه پشتیبانی و کیفیت پشتیبانی به گونه ای که راضی کننده باشد، توسط اکثر شرکت های تولید کننده نرم افزار حسابداری حتی در ازای دریافت مبالغ سنگین برای پشتیبانی، ارائه نمی شود. در مکسوس همواره پشتیبانی را به عنوان اصلی ترین محور منشور اخلاقی شرکت قرار داده ایم.نکته مهم دیگر قیمت بسته های پشتیبانی می باشد که همواره سعی کرده ایم قیمتی منطقی برای خدمات ارزشمندی که به مشتریان ارزشمندمان می دهیم ارائه نماییم. همچنین در صورت داشتن بسته پشتیبانی نرم افزار حسابداری مکسوس، امکان دریافت آپدیت های جدید به صورت رایگان را هم خواهید داشت که در پاراگراف بعدی به تفصیل به آن می پردازیم.

آپدیت خودکار

امکان آپدیت خودکار - Auto update

نرم افزار حسابداری که به روز نشود، به زودی شما را خسته خواهد کرد. محیط خشک، عدم انعطاف پذیری و به روز نشدن برخی از اشکالاتی است که کاربران اکثر نرم افزارهای حسابداری با آن مواجه هستند. مکسوس علاوه بر این که محیطی منعطف، ساده و زیبا به کاربران ارائه می نماید، دارای قابلیت به روز رسانی خودکار (Auto update) می باشد که همواره به کاربر این امکان را می دهد که با به روز رسانی خودکار نرم افزار به جدیدترین امکانات، بهبودها و ارتقاهای نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس درسترسی داشته باشد. در صورتی که بسته پشتیبانی داشته باشید، نرم افزار شما به آخرین و به روزترین نسخه آپدیت خواهد شد. حجم به روز رسانی ها هم به شکل بسیار خوبی بهینه سازی شده و کم حجم بوده و در حداقل زمان ممکن در اختیار کاربران قرار می گیرد.

آموزش آسان

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی

گام اول استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی از آموزش آغاز می شود. مکسوس به روش های مختلفی آموزش نرم افزار را برای کاربران تسهیل کرده است. کتابخانه آموزش به صورتی متنی و تصویری، تور آموزشی داخل نرم افزار، ویدئوهای آموزشی، سوالات متداول و آموزش تلفنی و حضوری روش های مختلفی است که مکسوس در اختیار کاربران خود قرار داده است. بدیهی است آموزش حضوری مستلزم هزینه ایاب و ذهاب و آموزش حضوری در محل می باشد. با بهره گیری از روش های اشاره شده در بالا به راحتی می توانید آموزش نرم افزار مکسوس را فرا گیرید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک می توانید درخواست خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی

جهت خرید نرم افزار حسابداری مناسب با اطمینان بیشتر، مکسوس دموی رایگان آن را برای دانلود قرار داده است. بنابرین می توانید دانلود رایگان دمو مکسوس را این اینجا انجام دهید و پیش از خرید نرم افزار، از تمامی امکانات آن بدون محدودیت زمانی استفاده نمایید. جهت دریافت دموی رایگان اینجا کلیک نمایید. همچین از لینک های زیر می توانید به بخش دموی رایگان یا مشاهده لیست قیمت و خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس هدایت شوید.

خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نسخه اکو

مناسب کسب و کارهای خیلی کوچک
تومان 500.000 مادام العمر
 • گزارش ارزش افزوده
 • تعریف کالا به تعداد نامحدود
 • فاقد امکانات گروهبندی کالاها
 • عدم مشاهده موجودی ریالی کالاها

نسخه حرفه ای

مناسب اکثر کسب و کارها
تومان 2.000.000 مادام العمر
 • سود و زیان به روش میانگین
 • گروه و زیرگروه کالاها به تعداد نامحدود
 • ثبت و رهگیری چک های دریافتنی و پرداختنی
 • خروجی اکسل بر بخش های مختلف و گزارشات
 • گروهبندی مشتریان و تعریف قیمت های فروش مختلف براساس گروه مشتری
 • امکان ثبت تخفیف درصدی و ریالی مجزا برای ردیف های فاکتور فروش
محبوب

نسخه ویژه

تمام عیار با تمام امکانات
تومان 3.500.000 مادام العمر
 • فرمول تولید
 • گزارشات نموداری
 • باز نگه داشتن فاکتورها
 • واحد سنجش دوم برای کالاها
 • تعریف کالا بر اساس سایز و رنگ
 • تغییر دسته ای قیمت فروش کالاها
 • سود و زیان به روش میانگین و FIFO
 • گزارش کالاهای به سطح سفارش رسیده
 • استفاده از آفر و اشانتیون در خرید و فروش
کامل و خاص
 • نسخه حرفه ای ، شامل تمام امکانات نسخه اکو و نسخه ویژه شامل تمام امکانات هر دو نسخه اکو و حرفه ای می باشد.
 • در صورت نیاز به ارتقای قفل به نسخه بالاتر، تنها مابه التفاوت مبلغ نسخه ها از مشتری دریافت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید