حسابداری رستوران | کافی شاپ

نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ مکسوس

برای اداره یک رستوران یا کافی شاپ وجود نرم افزار حسابداری یک نیاز اولیه می باشد. مدیریت رستوران بدون نرم افزار حسابداری دارای قابلیت مدیریت فیش ها تقریبا غیرممکن است. نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ مکسوس تمامی امکانات مورد نیاز رستوران و کافه را در نظر گرفته است. قابلیت چاپ فیش از صندوق، کافه، آشپزخانه های مرتبط با گروه کالاها  یکی از امکانات مهم مورد نیاز کافه و رستوران می باشد. در ادامه به معرفی قابلیت های مکسوس رستورانی می پردازیم.

بهترین نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ

تقریبا هر کاربری به دنبال خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران است. آیا اصلا می توان گفت بهترین نرم افزار حسابداری چیست؟ آیا واقعاً می توان گفت بهترین نرم افزار حسابداری کدام است؟ پاسخ به این سوال با رعایت انصاف بسیار دشوار است و شاید اکثر شرکت های تولید کننده ادعا دارند که تولید کننده بهترین نرم افزارهای حسابداری رستورانی هستند. مکسوس ادعا نمی کند که بهترین نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ است، اما به واقع یکی از بهترین نرم افزار های حسابداری رستورانی می باشد.

اگر بخواهیم معرفی بهترین نرم افزار را انجام دهیم، بهترین نرم افزار حسابداری رستورانی نرم افزاری است که مولفه های مهم کیفیت، امنیت و پشتیبانی قدرتمند را به همراه داشته باشد. در مکسوس همواره بر آن بوده ایم که کیفیت بالایی از لحاظ مولفه های ذکر شده را در اختیار کاربر قرار دهیم. در صورتی که به تازگی با مکسوس آشنا شده اید، حتما به دنبال پاسخ این سوال هستید که چرا مکسوس بخرم؟ برای رسیدن به پاسخ خود، می توانید اینجا کلیک کنید. در ادامه به معرفی ویژگی های مفید و ارزشمند مکسوس می پردازیم.

پنل فروش رستورانی برای سفارش گیری سریع از مشتری

پرکاربردترین بخش نرم افزار حسابداری رستوران، فاکتور فروش است. سرعت به عنوان مهم ترین مولفه صدور فاکتور فروش مطرح می باشد. جستجوی سریع کالاها، صدور فاکتور برای مشتریان دارای اشتراک توسط خواندن شماره از کالر آی دی، استفاده از شرح های استاندارد (مثلا برای مشخص کردن افزودنی هایی مثل سس سفید، سس قرمز، اسانس نوشیدنی) محیطی جذاب و پر از امکانات برای فروش سریع فراهم آورده است.علاوه بر این امکانات کلیدی، امکاناتی بسیار کاربردی دیگری نیز به کاربر در صدور سریع و دقیق فاکتور فروش بدون کمترین نیازمندی به تایپ را فراهم آورده است.

تعریف چاپگرهای صندوق، آشپزخانه ها و کافه

در نرم افزار حسابداری رستورانی مکسوس می توانید ابتدا جایگاه چاپگرها(مثلا آشپزخانه سنتی، آشپزخانه فست فود، کافه) را تعریف کنید. سپس گروه های کالا را با جایگاه چاپگر ها مرتبط نمایید. هنگام سفارش گیری، غذاهای مربوط به آشپزخانه سنتی از چاپگر آشپزخانه سنتی، غذاهای مربوط به فست فود از چاپگر فست فود و چاپ کامل سفارش از صندوق انجام خواهد شد. این فرآیند به صورت اتوماتیک و بدون هیچ کار اضافی توسط کاربر انجام خواهد شد.

اتصال حسابداری رستورانی به کالر آی دی

دریافت سفارشات تلفنی مشتریان دارای اشتراک برای رستوران هایی که سفارشات بیرون بر دارند، یک موضوع بسیار با اهمیت می باشد. نرم افزار حسابداری رستورانی مکسوس با فراهم آوردن قابلیت اتصال به دستگاه کالر آیدی (Caller id) کار را بسیار ساده کرده است. هنگامی که تماسی از مشتریان خود دریافت می کنید، شماره تلفن مشتری داخل بخش فروش مکسوس رستورانی نمایش داده شده و با انتخاب آن، نرم افزار اطلاعات مشتری را واکشی کرده و سفارش برای اون ثبت می گردد. برای رستوران ها و کافه هایی که دارای سفارشات تلفنی هستند، این امکان یک نیاز اساسی و غیرقابل حذف می باشد.

انتقال خودکار مبلغ فاکتور فروش مشتری به پوز بانکی

نرم افزار حسابداری رستورانی مکسوس قابلیت اتصال به دستگاه پوز کاتخوان تمامی بانک ها می باشد. این امکان در قالب یک کیت نرم افزاری می باشد که برای تمام نسخه های مکسوس قابل خریداری و افزودن می باشد. توسط این امکان، پس از ثبت سفارش مشتری، قادر خواهید بود مبلغ فاکتور فروش را به دستگاه پور مورد نظر انتقال داده و مشتری فقط کارت کشیده و رمز خود را وارد می کنید. توسط این امکان می توانید تا حد بسیار زیادی خطای انسانی در وارد کردن دستی مبلغ در پوز را کاهش دهید.

پشتیبانی قدرتمند نرم افزار حسابداری رستورانی و کافی شاپ

احتمالاً شما هم به فکر دانلود نرم افزار حسابداری رستورانی رایگان برای کامپیوتر هستید. پیش از هر توضیح دیگری می بایست شناخت صحیحی از نرم افزار حسابداری خوب و شرکت های تولید کننده نرم افزار حسابداری داشته باشیم. نرم افزار حسابداری فاقد پشتیبانی مناسب، بزرگترین لطمه را به کسب و کار شما وارد خواهد کرد. تا آنجایی که قطعا نداشتن نرم افزار حسابداری رستورانی دارای پشتیبانی ضعیف بسیار بهتر از داشتن آن است. حالتی را در نظر بگیرید که تمام اطلاعات خود را در نرم افزار وارد کرده اید و تمام اتکای شما به لحاظ موجودی کالاها، حساب های بدهکاران و بستانکاران روی نرم افزار حسابداری باشد. حال در صورتی که کوچکترین اتفاقی برای نرم افزار شما بیافتد، ضربه جبران ناپذیری به کسب و کار شما وارد خواهد شد. در حالی که اگر نرم افزاری را به صورت قانونی خریداری کرده باشید و شرکت فروشنده پشتیبانی آن را انجام دهد، به احتمال زیاد به اطلاعات از دسته رفته خود دست خواهید یافت.

ماهیت شرکت های نرم افزاری به گونه ای است که پشتیبانی لازمه ادامه حیات آن ها خواهد بود. اما نحوه پشتیبانی و کیفیت پشتیبانی به گونه ای که راضی کننده باشد، توسط اکثر شرکت های تولید کننده نرم افزار حسابداری حتی در ازای دریافت مبالغ سنگین برای پشتیبانی، ارائه نمی شود. در مکسوس همواره پشتیبانی را به عنوان اصلی ترین محور منشور اخلاقی شرکت قرار داده ایم. نکته مهم دیگر قیمت بسته های پشتیبانی می باشد که همواره سعی کرده ایم قیمتی منطقی برای خدمات ارزشمندی که به مشتریان ارزشمندمان می دهیم ارائه نماییم. همچنین در صورت داشتن بسته پشتیبانی نرم افزار حسابداری مکسوس، امکان دریافت آپدیت های جدید را هم خواهید داشت که در پاراگراف بعدی به تفصیل به آن می پردازیم.

امکان به روز رسانی خودکار - Auto update

نرم افزار حسابداری که به روز نشود، به زودی شما را خسته خواهد کرد. محیط خشک، عدم انعطاف پذیری و به روز نشدن برخی از اشکالاتی است که کاربران اکثر نرم افزارهای حسابداری با آن مواجه هستند. مکسوس علاوه بر این که محیطی منعطف، ساده و زیبا به کاربران ارائه می نماید، دارای قابلیت به روز رسانی خودکار (Auto update) می باشد که همواره به کاربر این امکان را می دهد که با به روز رسانی خودکار نرم افزار به جدیدترین امکانات، بهبودها و ارتقاهای نرم افزار حسابداری رستوران و کافه مکسوس درسترسی داشته باشد. در صورتی که بسته پشتیبانی داشته باشید، نرم افزار شما به آخرین و به روزترین نسخه آپدیت خواهد شد. حجم به روز رسانی ها هم به شکل بسیار خوبی بهینه سازی شده و کم حجم بوده و در حداقل زمان ممکن در اختیار کاربران قرار می گیرد.

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ

گام اول استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی از آموزش آغاز می شود. مکسوس به روش های مختلفی آموزش نرم افزار را برای کاربران تسهیل کرده است. کتابخانه آموزش به صورتی متنی و تصویری، تور آموزشی داخل نرم افزار، ویدئوهای آموزشی، سوالات متداول و آموزش تلفنی و حضوری روش های مختلفی است که مکسوس در اختیار کاربران خود قرار داده است. بدیهی است آموزش حضوری مستلزم هزینه ایاب و ذهاب و آموزش حضوری در محل می باشد. با بهره گیری از روش های اشاره شده در بالا به راحتی می توانید آموزش نرم افزار مکسوس را فرا گیرید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک می توانید درخواست خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تعریف فرمول تولید محصولات و محاسبه خودکار

کنترل دقیق بر موجودی مواد اولیه و جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی یکی از جدی ترین دغدغه های مدیران رستوران و کافه ها می باشد. در مکسوس شما می توانید برای غذاها یا سایر محصولات خود فرمول تولید تعریف نمایید. با فروش این غذاها، مکسوس به طور خودکار موجودی مواد اولیه را به نسبت تعریف شده در فرمول تولید، کاهش می دهد. به این ترتیب موجودی دقیقی از محصولات و مواد اولیه به صورت لحظه ای در دست خواهد بود.

دانلود رایگان دموی نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ

جهت خرید نرم افزار حسابداری مناسب با اطمینان بیشتر، مکسوس دموی رایگان آن را برای دانلود قرار داده است. بنابرین می توانید دانلود رایگان دمو مکسوس را از اینجا انجام دهید و پیش از خرید نرم افزار، از تمامی امکانات آن بدون محدودیت زمانی استفاده نمایید. جهت دریافت دموی رایگان اینجا کلیک نمایید. همچین از لینک های زیر می توانید به بخش دموی رایگان یا مشاهده لیست قیمت و خرید نرم افزار حسابداری رستورانی مکسوس هدایت شوید.

نسخه اکو

مناسب جاهایی که منوی محدودی دارند
تومان 500.000 مادام العمر
 • فاقد امکان گروه بندی کالاها
 • تعریف کالا به تعداد نامحدود
 • قابلیت استفاده از یک فیش پرینتر

نسخه حرفه ای

مناسب برای اکثر رستوران ها و کافه ها
تومان 2.000.000 مادام العمر
 • امکان گروه بندی کالاها
 • امکان تعریف چندین فیش پرینتر
 • سود و زیان به روش میانگین
 • ثبت و رهگیری چک های دریافتنی و پرداختنی
 • خروجی اکسل بر بخش های مختلف و گزارشات
محبوب

نسخه ویژه

فرمول تولید و تمام امکانات
تومان 3.500.000 مادام العمر
 • فرمول تولید
 • گزارشات نموداری
 • باز نگه داشتن فاکتورها
 • واحد سنجش دوم برای کالاها
 • تغییر دسته ای قیمت فروش کالاها
 • سود و زیان به روش میانگین و FIFO
 • گزارش کالاهای به سطح سفارش رسیده
کامل و خاص

دیدگاهتان را بنویسید